CX0603MRX7R0BB472 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CX0603MRX7R0BB472
  • Производитель
    YAGEO Corporation
  • Описание
    YAGEO Corporation CX0603MRX7R0BB472 Applications: Bypass, Decoupling Capacitance: 4700pF Features: Low Inductance Lead Spacing: - Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55?°C ~ 125?°C Package / Case: 0603 (1608 Metric) Ratings: - Series: X2Y?® Size / Dimension: 0.063" L x 0.034" W (1.60mm x 0.85mm) Temperature Coefficient: X7R Thickness: 0.60mm Tolerance: ?±20% Voltage - Rated: 100V Other Names: 311-1250-2, CX0603MRX7R0BB472